Рубка гільйотинними ножицями – одна з найбільш економічно вигідних розділових операцій по металу, що здійснюється за допомогою швидкого удару верхнього рухомого ножа про нижню нерухому частину гільйотини. Різання листа гільйотиною підходить в першу чергу для розкрою плоских деталей з простим контуром, що не вимагають мікронну точність різання. Насамперед, варто розуміти, що це технологія прямолінійного розкрою металу одним різом, що забезпечує:

  • високу точність рубки та продуктивність;
  • відмінну чистоту різання, відсутність окалини, обгорілої кромки та інших недоліків;
  • максимальну рівність країв, що обробляються;
  • мінімальні втрати металу під час його обробки;
  • не відбувається нагрівання металу.

Наші можливості:

У своєму розпорядженні ми маємо сучасні ножиці гільйотинні з програмним управлінням (ЧПУ), які забезпечують дуже точну рубку металу за заздалегідь підготовленою програмою. Це дозволяє розкраювати лист з великим набором різних деталей, які програма автоматично розкладає в листі оптимальним способом, мінімізуючи відходи та зайві різи. Для замовника це мінімізує вартість деталей, та гарантує високу точність та повторюваність деталей. Для замовлення достатньо надати креслення або ескізи деталей, вказати матеріал та кількість, решту ми зробимо самі. За бажанням замовник може надати свій матеріал, або виготовити деталі з нашого.

Параметри обладнання:

  • Максимальна довжина різання – 3100 мм;
  • Максимальна товщина листа (чорна сталь) – 6 мм;
  • Максимальна товщина листа (нержавіюча сталь)  – 4 мм;

Цінова політика

Вартість рубки металу гільйотинними ножицями залежить від товщини матеріалу, розміру деталей та загального обсягу замовлення. Загальне правило таке: чим товстіший матеріал і більше розміри деталей, тим дорожче коштує рубка. У середньому ціна за руб становить від 3 до 10 грн. Однак ціна може істотно збільшитися, якщо деталі дуже великі і на одному аркуші розміщується мало деталей. І навпаки, якщо деталі дрібні, а кількість велика, то ціна суттєво знижується. У будь-якому випадку, якщо ви хочете розмістити велике замовлення, дзвоніть! Ми обов’язково домовимось!