Коли йдеться про вироби з металу, часто не обійтися без додаткових зварювальних та слюсарних операцій. ТОВ “НВП Віпак” надає такі послуги, що стосуються слюсарних робіт:

  • Зварювання деталей напівавтоматом, аргоном, точкове зварювання;
  • Зачищення, полірування поверхонь та зварювальних швів;
  • Зенківка отворів під потаємні гвинти;
  • Нарізання внутрішнього різьблення в отворах мітчиком;
  • Клепання деталей витяжними заклепками;
  • Встановлення заклепувальних гайок;
  • Приварювання шпильок конденсаторним зварюванням.

У розпорядженні наших слюсарів звичайно є сучасний, технологічний електро і пневмоінструмент та обладнання (шліфувальні машини, дрилі, шуруповерти, заклепочники та інше). Ми намагаємося йти в ногу з часом та активно застосовувати сучасні технології.

Наші роботи:

 

Приварювання шпильок конденсаторним зварюванням. Вам потрібно прикріпити деталь до листа металу, при цьому не зіпсувавши лицьову сторону? Шпилька вирішить цю проблему. Область застосування цієї технології дуже широка, це електрошафи, котли, апарати, ємності, обладнання для вентиляції та кондиціювання повітря, декоративні панелі та інше. Коротко про сутність технології: Шпилька приварюється до металу за рахунок дуже короткого та потужного розряду струму, при якому розплавляється спеціально призначена для цього частина шпильки та частина поверхневого шару металу. За рахунок того, що розряд дуже короткий, метал прогрівається тільки в шарі під шпилькою, тому слідів зварювання на звороті металу взагалі немає. Навіть на металі завтовшки 0,5 мм! Ця якість дуже цінна з декоративної точки зору.

Заклепувальні гайки – сучасний кріпильний елемент, що формує різьблення в тонколистових матеріалах, в яких нарізати різьблення практично неможливо. Встановлюється гайка в заздалегідь підготовлений отвір потрібного діаметра, після чого деформується спеціальним пристосуванням, після чого надійно закріплена і готова до роботи. Гайки встановлюються швидко та надійно. При необхідності можна встановити гайку в потай. Основними перевагами клепальних гайок є: швидкість установки; висока міцність на зріз, на розрив та на проворот; може працювати як заклепка (з’єднує пакет металів); не деформує та не ушкоджує поверхню – можна встановлювати на пофарбовану поверхню; монтується з лицьового боку, як витяжне заклепування, не вимагає доступу до внутрішньої сторони; прибирає з технологічного процесу зварювання.

Ціни на встановлення заклепувальних гайок визначаються індивідуально, виходячи з типу гайок та обсягу замовлення.