Токарна обробка металу – найпоширеніший спосіб отримання деталей у машинобудуванні. Важко знайти машину чи механізм, у якому б використовувалися деталі виготовлені на токарному верстаті. Більшість таких деталей, що виготовляються серійно, виготовляються на верстатах токарних з програмним управлінням (ЧПУ). Це зумовлено високою точністю виробів, підвищеною продуктивністю процесу та відсутністю людського фактора. Однак, слід розуміти, що на верстатах з ЧПУ вигідно виготовляти тільки серійні деталі, оскільки значна частина часу витрачається на написання та налагодження програми, що управляє. Зате після налагодження, можна тисячі разів повторювати той самий цикл обробки із суттєвою економією часу. Виготовлення одиничного замовлення на верстаті з ЧПУ актуальне лише за дуже складної конфігурації контуру деталі, яку виконати на універсальному верстаті практично неможливо.

Наші можливості:

Для виготовлення деталей токарної групи ми використовуємо сучасний токарний верстат з ЧПУ Zenitech WL 360. Він дозволяє виконувати такі операції, як зовнішнє точення, розточування, відрізання, свердління, нарізування різьблення та інше. Для обробки деталей ми застосовуємо інструмент світових брендів, що добре зарекомендував себе, таких як Walter, Sandvik Coromant, Korloy, FANAR, ZCC та інше. Ми надаємо послуги з обробки як чорних сталей стандартної якості, так і кольорових металів (бронза, латунь, мідь, алюміній), нержавіючих, жароміцних та інструментальних сталей.

Технічні характеристики верстата
Максимальний діаметр обробки над станиною: 420 мм
Максимальний діаметр обробки над супортом: 230 мм
Максимальна довжина заготовки: 1000 мм
Точність обробки: ± 0.01 мм
Кількість інструментів у револьверній головці: 8 шт

Ценовая политика

Вартість роботи прямо залежить від часу обробки деталі і матеріалу деталі. Вона розраховується індивідуально для кожного замовника та суттєво знижується при великому обсязі замовлення. Для розміщення замовлення необхідне креслення деталі, 3D модель або зразок. Виготовляти деталі можемо як із матеріалу замовника, так і з нашого. Ми чітко знаємо ринкові ціни на токарні роботи, та надаємо розумні ціни при забезпеченні високої якості виробів.

Наші роботи: