Компанія ТОВ “НВП ВІПАК” пропонує послуги порошкового фарбування металевих виробів на власному виробничому устаткуванні. У своєму розпорядженні ми маємо лінію для очищення та підготовки поверхонь, напилення та полімеризації порошкового покриття. Для фарбування деталей застосовуються лише перевірені роками якісні порошкові фарби європейських виробників, серед яких IBA KIMIA, NEOKEM, Mikroton, AkzoNobel та інші, визнані лідери за співвідношенням ціна/якість. Фарбування виробів може здійснюватись як нашими фарбами, так і фарбами замовника, за умови, що це якісний матеріал. Від замовника вимагається тільки доставка деталей до нас, оплата вартості фарбування та уточнення всіх вимог до покриття, все інше ми зробимо самі, в тому числі розвантажимо автомобіль, підготуємо вироби до фарбування, знежиримо, зробимо фосфатування, нанесемо ґрунтове покриття (за бажанням), пофарбуємо виріб, запакуємо та завантажимо на транспорт замовника. Потрібно пам’ятати, що існують певні обмеження на деталі, що обробляються. Максимальна вага деталі, яку може витримати транспортна система – 100кг, габарити камери полімеризації, куди повинна поміщатися деталь: • довжина 6000 мм; • ширина 1400 мм; висота 1600 мм.

Ценовая политика

      Стоимость покраски на прямую зависит от типа краски, конфигурации деталей и объема заказа. Ориентировочная цена – от 120 до 150 грн/м2, однако они могут быть как существенно снижены – при больших объемах заказа, так и повышены – при сжатии сроков выполнения заказа и особых требованиях к покрытию. Минимальный заказ покраски одним цветом – 1000 грн, при меньших объемах нет смысла разогревать достаточно объемную камеру полимеризации, к тому же переход с цвета на цвет требует дополнительных манипуляций и времени. Наше оборудование предназначено для промышленных объемов работ, поэтому мы не берем в работу единичные детали, такие как диски, рамы велосипедов, штучные элементы декора и т.д. Если у Вас есть заказ на приличный объем работ – звоните, мы обязательно договоримся!

Наши работы

Коротко від технології

    Порошкове (полімерне) фарбування – це популярна та ефективна технологія, альтернатива традиційному методу фарбування (рідкими лакофарбовими матеріалами). Для порошкового фарбування потрібне спеціальне обладнання: камера для фарбування, розпилювальний пістолет, камера полімеризації і т.д. Технологія фарбування наступна: на очищений виріб напилюється порошкова фарба, частинки якої електрично заряджаються від зовнішнього джерела і електричним полем притягуються до виробу, що фарбується, має протилежний заряд. Виріб із нанесеною фарбою переноситься в камеру полімеризації для запікання фарби. Після витримки необхідного часу при температурі 160-200 ° С деталі дістаються з камери та остигають. У камері з нанесеного порошкового шару створюється монолітне полімерне покриття – тверда однорідна плівка на поверхні виробу, стійка до механічних впливів та впливу агресивних середовищ.

Переваги порошкового фарбування перед традиційними способами:
• Отримання покриттів із високими захисними та декоративними властивостями;
• Зменшена витрата фарбуючих матеріалів;
• Швидкий технологічний процес;
• Мінімальна шкода для довкілля.

Каталог кольорів по RAL
*Колір на моніторі може трохи відрізнятися від реального, тому таблиця наведена лише з ознайомлювальною метою, для загального уявлення про колір.
  У таблиці зазначені кольори, які найчастіше використовуються, ці фарби практично завжди є на складі.