Згинання листового металу – процес пластичної деформації матеріалу, при якому плоскі деталі набувають об’ємної форми. На сьогоднішній день, за рахунок високої точності обладнання та низької собівартості процесу, згинання листового металу стало чудовою альтернативою зварним конструкціям. Гнучкі піддаються всі метали і сплави, що мають достатню пластичність, щоб не зруйнуватися в процесі згинання. До таких металів відносяться практично всі конструкційні, леговані, нержавіючі та жароміцні сталі, а також алюміній, мідь, латунь та багато інших металів. Застосування сучасного листозгинального обладнання дозволяє отримувати гнуті деталі найскладнішого профілю та форми, і при цьому відмовитися від застосування широкої номенклатури штампів та прес-форм.

Що пропонуємо ми:

Ми здійснюємо високоточне згинання деталей з листового металу за кресленнями замовника. Для згинання металу ми використовуємо сучасне обладнання від виробників TRUMPF (Німеччина) та AMADA (Японія) – визнаних лідерів у цій галузі. Застосування програмного управління дозволяє досягти дуже високої точності згинання як по куту, так і за довжиною, чого практично неможливо досягти на листогибах старого зразка. На наших верстатах можна зігнути деталі завдовжки до 3000 мм, завтовшки – до 12 мм. Слід пам’ятати, що більша товщина металу – тим менша максимальна довжина згинання.

Характеристики обладнання:
• Товщина деталей, що згинаються: 0,3 – 12 мм;
• Максимальна довжина згину: 3000 мм.
• Радіуси згинання, мм: 1,0; 1,3; 1,6; 2,0; 2,5; 2,6; 3,0; 3,3; 4,0; 5,0; 6,5; 8,0; 10,0; 13,0;

Наші роботи:

Цінова політика:

Вартість згинання металу розраховується індивідуально для кожного замовника і залежить від обсягу замовлення, розмірів та складності деталей. Чим більший обсяг замовлення, і кількість однакових деталей, тим менша ціна. Чим більша товщина та розміри деталі, тим дорожче коштує гнучка. Ми чітко знаємо ринкові ціни та за великих обсягів замовлення надаємо суттєві знижки!
Орієнтовна ціна: от 3 до 10 грн/гиб. Телефонуйте! Ми обов’язково домовимось!

Як замовити згинання деталей?

Все дуже просто! Надішліть нам на пошту lazerpt@ukr.net заявку з необхідною інформацією, і ми зробимо максимально швидко.
Для згинання деталей нам потрібні креслення в електронному вигляді. Формат креслення – PDF, JPEG чи будь-який інший. У кресленні повинні бути вказані розміри, що отримуються після згинання та радіуси згинання. Дуже бажано, щоб у кресленні була розгортка деталі із зазначенням габаритів розгортки, ліній згину. Надішліть нам інформацію у зручному вигляді, і ви отримаєте розрахунок вартості максимально швидко.